Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dyskoteka andrzejkowa 2009

img_1546
Dnia 27.11.2009 roku o godzinie 10:00 Samorząd WTZ zorganizował w Warsztacie dyskotekę andrzejkową. Sala była udekorowana kolorowymi balonami. O 10:30 Paulina i Jola przygotowały wróżby: pierwsza wróżba polegała na przebiciu serc, na których znajdowały się imiona dziewczyn i chłopaków. Każdy przebił jedno serce szpilką żeby poznać imię przyszłego partnera lub partnerki. Druga wróżba polegała na przesuwaniu 3 kubków na stole, pod którymi znajdowały się: lalka, różaniec i obrączka. Każdy po odkryciu 1 kubka mógł poznać kim będzie w przyszłości. Impreza udała się i wszyscy się świetnie bawili.

tekst:J.Kowal


 


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261