Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

WYSTAWA ŚWIĄTECZNA - ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

img_1546 Dnia 5 grudnia 2009 roku, o godzinie 15:00, odbyło się otwarcie wystawy naszych prac w sklepie "Arka” w Chodzieży. Oprócz prac z naszego WTZ swoje prace wystawiały także dzieci z Domu Dziecka w Szamocinie, oraz uczestnicy WTZ i mieszkańcy DPS z Rzadkowa. W tym roku wszyscy zasiedliśmy do bardzo długiego, wspólnego stołu świątecznego, przy którym można było nie tylko zjeść i wypić, ale także wziąść udział w konkursie na pomalowanie bombki. Główną nagrodą był rower górski a pozostałe nagrody to: dywany i puzzle. Atmosferę umilał krótki koncert zespołu "Na Górze” a także występy dzieci.

Święta coraz bliżej dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy do kupowania kartek, stroików i upominków świątecznych.

 

 


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261