Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa karnawałowa

img_1546Zabawa karnawałowa odbyła się dnia  10 lutego w Margoninie, w Restauracji „Komfort”, w godzinach od 15:00 do 21:00. Był smaczny obiad: mięso, ziemniaki i surówka. Wszyscy się bawili  w rytm piosenek. Po raz pierwszy na zabawie odbyły się wybory Króla i Królowej Balu oraz Dam i Kawalerów. Królową Balu została Paulina Opara a Królem Balu Hubert Skrzypczak. Damami zostały: Magda Kaczmarek, Jola Kowal i Ania Sass. Kawalerami  zostali: Wojtek Połczyński, Piotr  Maćkowiak i Zbigniew Niepolski. Było zgaszone światło i wjechał duży tort, był smaczny i szybko znikał z talerzy.  Tańczyłam z Krzychem Tewsem,  Robertem  Niepolskim i z Ania Kowalską. Podobały mi się piosenki,  które były grane przez  pana Marka. Zabawa była bardzo fajna.

                                      Tekst: Agnieszka Troszczyńska

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261