Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dzień Rodzica

          W dniu 26 maja o godz 10:00 wyjechaliśmy do Białośliwia na Dzień Rodzica. Tam jechaliśmy kolejką wąskotorową i piekliśmy kiełbaski przy ognisku.  Moje wrażenia z wycieczki są bardzo dobre, było wietrznie ale też fajnie.  Dzięki tej wycieczce poznałyśmy z mamą więcej ludzi.  Był też czas na rozmowę z innymi uczestnikami Warsztatu.  Autobusami wróciliśmy do Chodzieży.  Pomysłodawcą takiego dnia był nasz Samorząd, który także współfinansował tą imprezę.  Przejazd kolejką ufundowało „Stowarzyszenie Na Górze”.

Tekst: Paulina Kowalska                                                              

Zapraszamy do galerii

5 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261