Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

II Powiatowa Paraspartakiada 2010

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii

 

                Dnia 11 września 2010 roku, w godzinach od 10:00 do 15:00, odbyła się II Powiatowa Paraspartakiada w Chodzieży. Głównym organizatorem było Powiatowe Centrum  Pomocy Rodzinie w Chodzieży.  Impreza rozpoczęła się uroczystym wejściem zawodników, wniesieniem flagi  i odśpiewaniem hymnu narodowego.  Potem nastąpiło zapalenie znicza. W imieniu wszystkich zawodników  przysięgę  złożył  sędzia Piotr Kruszka. Braliśmy udział  we wszystkich konkurencjach sportowych:   rzucie woreczkiem do celu, rzucie ringiem na pal, rzucie piłką  do kosza, rzucie lotkami do tarczy, rzucie piłką lekarską, strzałach do bramki, biegach na 60 metrów, rzucie piłką palantową . Wszyscy dobrze się bawili, niektórzy zdobyli medale. W trakcie  zawodów można było wypić kawę , herbatę i  zjeść coś słodkiego, a także zjeść bigos, kiełbasę i grochówkę. Zdobyliśmy III  miejsce w drużynowej konkurencji: jeździe rowerkiem  na czas. Było  super, zabawa była fajna i zadowoleni pojechaliśmy do domu.

                                                                                           tekst: Hubert  Skrzypczak

dsc_0617

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261