Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztatowe Andrzejki

W dniu 30 listopada odbyły się w naszym Warsztacie Andrzejki, które zorganizował Samorząd. Andrzejki odbyły się w klimacie cygańskim. Na sali odbyły się wróżby: z sercem i imionami, wróżby z kubkami, wróżby ze znaczenia kwiatów, znaczenia liczb oraz z balonami, przepowiadające przyszły zawód. Wróżyli nam: Marcin, Jola, Weronika, Danka i Paulina. Potem na sali pojawili się cyganie z gitarami: Wojtek i Mariusz, którzy razem z nami, przy ognisku, śpiewali cygańskie piosenki. Podobało mi się, było wesoło i zadowoleni opuściliśmy salę a potem poszliśmy na posiłek i o 13:00 oglądaliśmy film. Każdy dostał paczkę z ciastkami i andrzejkowymi wróżbami.

 

tekst: Hubert Skrzypczak

Warsztat Terapii Zajęciowej WTZ, warsztat terapii zajeciowej

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261