Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Otwarcie wystawy w sklepie "Arka"

Dnia 11grudnia o godzinie 15:00 w sklepie „Arka” w Chodzieży odbyło się otwarcie wystawy naszych prac. Swoją wystawę miały także dzieci z Domu Dziecka. Świętowaliśmy także 20-lece firmy „Arka”. Główną atrakcją był konkurs z nagrodami na najładniej pomalowaną bombkę. Nagrodami były między innymi rowery. Atmosferę umilały nam śpiewane w tle kolędy. Jak zawsze był poczęstunek, kawa i grzane wino.

 

Zapraszamy serdecznie do kupowania stroików, kartek i upominków świątecznych bo Święta już tuż tuż.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261