Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wybory do Samorządu WTZ

Dnia  1 lutego 2011 roku  odbyły się wybory do Samorządu. Poprzedzała  je kampania wyborcza.  Na holu zostały powieszone plakaty wyborcze, które wykonywali sami kandydaci. 

Do Samorządu kandydowali: Szymon Płonka, Kamelia Kramkowska, Paulina Kowalska, Joanna Kienic, Hubert Skrzypczak, Przemysław Kaniewski, Michalina Wachowska, Katarzyna Skrzypczak, Marta Burzyńska, Daniel Nagórny, Paulina Opara, Hubert Księżniakiewicz, Magdalena Kaczmarek i Łukasz Jancon.

Skład nowego Samorządu:

Przewodnicząca: Michalina Wachowska
Skarbnik: Joanna Kieniec
Sekretarz: Paulina Kowalska 
Zzłonkowie : Katarzyna Skrzypczak  i Daniel Nagórny     

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261