Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa karnawałowa 2011

Dnia 9 lutego 2011 roku, w godzinach od 14:00 do 20:00 odbyła się Zabawa Karnawałowa w Restauracji „Komfort” w Margoninie.Przywitała nas Pani Kierownik, która życzyła nam dobrej zabawy, wznieśliśmy toast lampką szampana. Mieliśmy pyszny obiad, po którym zaczeliśmy tańczyć. Potem odbyły się wybory na Króla i Królową balu oraz Damy i Kawalerów. Damami zostali: Kamelia Kramkowska, Joanna Kienic i Paulina Opara a Kawalerami zostali: Karol Wożniak, Przemysław Kaniewski i Piotr Maćkowiak. Królową balu została Jolanta Kowal a Królem balu został Marcin Miklejewski, którym serdecznie gratulujemy. Król i Królowa balu pokroili tort, który wszystkim bardzo smakował do kawy. Zabawa była udana, można było trochę poszaleć.
                                                                                    Hubert Skrzypczak

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261