Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Niespodziewane pożegnanie

11 kwietnia 2011 roku zmarła nagle nasza wieloletnia księgowa Pani Waleria Jabłońska.  Pożegnaliśmy Ją 19 kwietnia na Mszy Świętej, która odbyła się w Kościele NNMP w Chodzieży o godzinie 11:00, a następnie na Cmentarzu Parafialnym o godzinie 12:00.

Śmierć Pani Wali była dla nas wielkim szokiem. Bardzo Ją lubiliśmy – była radosna i wesoła, była bardzo miła i pogodna i taką Ją zapamiętamy. Była nie tylko naszą księgową, ale bardzo bliską nam osobą. Często brała z nami udział w rożnych imprezach, między innymi w zabawach, piknikach, wystawach, jeździła z nami na wycieczki.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261