Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

   

20 sierpnia 2017r.  w parku im. ks. Ostrowskiego w Chodzieży, odbyło się korso, czyli wystawa plonów chodzieskich działkowców. Była to 42. edycja tego święta.Także w tym roku otrzymaliśmy polny na rzecz naszych podopiecznych od Działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych "Zielony Zakątek".

Serdecznie dziękujemy i życzymy Państwu zdrowia, pomyślności i wytrwałości,  oraz by kolejne lata obfitowały w coraz to bogatsze plony.

20 sierpnia 2015 roku pożegnała się  z nami Pani Marzena Szykowna, która przez 2 lata była instruktorem w pracowni rękodzielniczej.

Dziękujemy za dobrą współpracę i życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych w nowej pracy.


24 sierpnia mała grupa pojechała naszym warsztatowym samochodem na wycieczkę do poznańskiego Zoo.

 

img_2994img_2995img_3009img_3032

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261