Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Andrzejki

        Dnia 22 listopada 2011 roku o godzinie 10:00 odbyła się dyskoteka andrzejkowa w Chodzieskim Domu Kultury, którą zorganizował Samorząd WTZ. Dzień wcześniej Samorząd zakupił z zebranych pieniędzy skladkowych produkty i upiekł kilka blach placka z owocami. Wszyscy tańczyli i wybawili się na maksa przy fajnych i szybkich przebojach, potem byliśmy mocno zmęczeni i bolały nas nogi. Moim zdaniem to była prawdziwa i udana dyskoteka. ( tekst: Jolanta Kowal )

DSC 0205

Serdecznie dziękujemy ChDK za udospępnienie sali i sptrzętu nagłaśniającego.

Zdjęcia z Andrzejek

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261