Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Otwarcie wystawy w sklepie "Arka"

W sobotę, 10 grudnia o godzinie 15:00, w sklepie "Arka" w Chodzieży odbyło się otwarcie wystawy naszych prac. 

 Bardzo podobało mi się otwarcie wystawy u Pana Arka. Można było zrobić kartkę świąteczną, napisać na niej życzenia i dać listonoszowi. Były fajne nagrody, można było otrzymać świnkę - skarbonkę lub rower. Na imprezie grał zespół z Wągrowca, śpiewaliśmy kolędy. Bardzo ucieszyłam się, jak otrzymałam los na rower, który był koloru czerwonego. Po imprezie wzięłam go do domu bo byłam z mamą samochodem. Na imprezie było dużo jedzenia, pierniki, słodycze, wino grzane, tort, pizza, napoje i soki, był też mikołaj, który rozdawał prezenty w postaci nagród. Rower pokazałam tacie i babci. Moim zdaniem impreza udała się.

                                                                                                      Tekst: Jola Kowal

Zapraszamy do oglądania zdjeć w galerii 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261