Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa karnawałowa 2012

W dniu 9 lutego w godzinach od 14:00 do 20:00 odbyła się zabawa karnawałowa  w Restauracji „Hania” w Margoninie. Zabawę rozpoczęła krótkim przemówieniem Pani Kierownik. Następnie nasz Starosta Julian Hermaszczuk przekazał  czek w wysokości  5900zł, który został zebrany na Balu Charytatywnym Starosty. Michalina Wachowska, Przemysław Kaniewski i Pani Kierownik złożyli podziękowania w imieniu uczestników i kadry.


Następnie  rozpoczęła się zabawa na której wszyscy dobrze się bawili. Przed godziną 17:00 zostały ogłoszone wyniki na Damy i Kawalerów oraz Królową i Króla Balu.
Damami Balu 2012 zostały: Ewelina Nowicka, Barbara Jaroszewska i Paulina Kowalska.Kawalerami Balu 2012 zostali: Cezary Janiszewski,  Piotr Sobkowski i  Szymon Dudziak.Królową Balu została Katarzyna Skrzypczak  a Królem balu został Adam Roguski.

 

 
Następnie wjechał tort z wulkanem, który zjedliśmy z apetytem. Zabawę uważam za udaną.
Tekst: Krzysztof Tews


 

Reszta zdjęć do obejrzenia w galerii

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261