Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wycieczka nad morze

W dniach 17 - 18 maja 2012 byliśmy na wycieczce w Szczecinie, Miedzywodziu i Międzyzdrojach.

Do oglądania zdjęć zapraszamy do naszej GALERII.

"Moje odczucia z wycieczki są dobre. Bylem zaskoczony, że mogłem zobaczyć tyle ciekawych miejsc. Będę zawsze miał w pamięci ten udany wyjazd" - Przemo Kaniewski.

"Na wycieczce najbardziej podobał mi się Szczecin i Międzyzdroje, a w szczególności aleja gwiazd z odciśniętymi dłońmi znanych osób. Podobało mi się też jak poszliśmy na molo. Nad morzem zbierałam muszelki" - Paulina Opara.

"Fajnie było na wycieczce, wesoło. Na dyskotece tańczyłem jak król disco polo" - Hubert Skrzypczak.

Nasz wyjazd nie byłby „oczywisty i tradycyjny jak co roku”, gdyby nie pomoc gości I Balu Charytatywnego Starosty. To właśnie Państwo swoją otwartością i wyborem tego właśnie balu, zakupem naszych prac podczas licytacji, wsparliście nasz wyjazd.  Serdecznie i z szerokimi uśmiechami na twarzy, za to Państwu dziękujemy. Na tą jedną tak ważną aktywność – wyjazd poza miasto, w inny rejon kraju, czekamy cały rok. Państwa otwartość i hojność przybliża nadzieję, że nie pozostaniemy nigdy za szkłem – widoczni, acz oddzieleni od społeczeństwa. Dobro raz wysłane, powraca podwójnie dlatego też życzymy Państwu wszystkiego co daje szczęście, zarówno sobie, jak i innym!

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261