Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dzień Rodzica

W dniu 24 maja o godzinie 10:30 odbył się Dzień Rodzica, który zorganizował nasz Samorząd. Na początku  przemówiła Pani Kierownik Małgorzata Staszewska, która poinformowała  o bieżących  sprawach Warsztatu. Wszystkich Rodziców powitała Michalina Wachowska. Następnie odbyła się krótka cześć artystyczna, podczas której  wiersze czytali: Paulina Kowalska, Joanna Kienic i Krzysztof Tews. Wszyscy  uczestnicy wręczyli Rodzicom laurkę ze swoim i zdjęciem  i wierszem, którą własnoręcznie ozdobili. Czas umilała muzyka puszczona z laptopa. Był grill,  na którym zjedliśmy smaczną kiełbasę.    

                                                                                     Tekst: Krzysztof Tews

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261