Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Trzecia Powiatowa Paraspartakiada

31 sierpnia odbyła się trzecia Powiatowa Paraspartakiada. Organizatorem zawodów był PCPR w Chodzieży. Udział wzięły różne organizacje, między innymi nasz Warsztat. Najpierw odbyło się uroczyste otwarcie, wyszli przedstawiciele wszystkich organizacji, została wprowadzona flaga państwowa oraz zapalony znicz przez naszych uczestników: Marcina, Kasię i Kamelię. Przysięgę w imieniu wszystkich zawodników złożyła Jolanta Kowal a w imieniu wszystkich sędziów Piotr Kruszka. Organizatorzy podziękowali Panu Janowi Kubackiemu za długoletnią pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych. Następie przemówił Pan Starosta Julian Hermaszczuk i odbyły się konkurencje: rzucanie woreczka do celu, sprint na 50 metrów, rzut piłeczką palantową, rzut piłką lekarską, strzały do bramki, rzut ringiem na pal, rzut lotkami do tarczy i skok w dal. W trakcie zawodów można było pójść na kawę i placek a później zjeść zupę i kiełbasę z grilla. Niestety pogoda nie dopisała i wszystkie konkurencje odbyły się wewnątrz budynku. Po zakończeniu zawodów odbył się pokaz tańca towarzyskiego oraz pokaz ratownictwa medycznego. Następnie odbyła się dekoracja zwycięzców na podium. Naszym uczestnikom udało się zdobyć dużo medali i nagród. Ogólnie impreza była bardzo udana. Zdobyłem też pierwsze miejsce z czego jestem bardzo dumny.

tekst: Przemo

Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261