Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Fajne Andrzejki w Warsztacie w Gębicach

Dnia 15.11.2012 roku zostaliśmy zaproszeni do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gębicach na dyskotekę andrzejkową. Bawiliśmy się w miłej i radosnej atmosferze. Na stolikach był przygotowany pyszny poczęstunek. Mogliśmy się bardziej poznać i porozmawiać ze sobą, a także wspólnie się bawić. Organizatorzy zabawy przyjęli nas bardzo serdecznie.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży dziękuje za zaproszenie i tak miłe, serdeczne przyjęcie nas, za wspaniałą, rodzinną atmosferę.

Mam taką nadzieję, że to nie były ostatnie takie chwile spędzone razem.

Tekst: Przemo

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261