Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Inny świat jest tu"

Troje naszych uczestników wzięło udział w  V Wielkopolski Przeglądzie Twórczości Plastycznej Osób Niepełnosprawnych pt. „Inny świat jest tu”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie „Światło Nadziei” oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej działające przy Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Światło Nadziei” w Kościanie.

Piotr Sobkowski zaprezentował swoje prace w  kategorii „Portret”, jego warsztatowy kolega Marcin Miklejewski lepiej poczuł się „W krainie roślin i zwierząt”, za to „Mój inny świat” przedstawił z własnej perspektywy Łukasz Jancon. Jakaż była nasza radość, kiedy okazało się, że w każdej z trzech kategorii, nasi warsztatowi panowie zdobyli nagrody -wyróżnienia, nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki.

Laureatom oraz opiekunowi całego przedsięwzięcia – pani instruktor Danucie Drzewieckiej – Piechowiak serdecznie gratulujemy!

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261