Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Konkurs na najlepszą akcję społecznie użyteczną

 

 

Nasz Warsztat wziął udział w konkursie na najlepszą akcję społecznie użyteczną, którego organizatorem była Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych w Poznaniu. Konkurs ten odbył się w ramach projektu:

"Każdy inny! Wszyscy równi" - promocja pozytywnych postaw wobec osób z niepełnosprawnością".

Podczas II Wielkopolskiego Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej w Poznaniu, który odbył się 22 listopada, dowiedzieliśmy się, że nasze prace konkursowe zostały wyróżnione i zdobyły trzecie miejsce.

Poniżej można przeczytać opis naszych nagrodzonych działań, do czego serdecznie zachęcamy.

PRZEDSZKOLE

KRATER

 

 


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261