Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Bożonarodzeniowa wystawa w sklepie "Arka"

Dnia 8 grudnia 2012 roku odbyło się otwarcie wystawy naszych prac w sklepie "Arka" w Chodzieży. Na samym początku wszystkich gości powitała nasza koleżanka Paulina Opara, a następnie sam organizator Pan Arek Zimny. W tym roku wykonywaliśmy ekologiczny łańcuch na choinkę, która stoi na naszym chodzieskim Rynku. Dzięki dużemu zaangażowaniu wszystkich obecnych, udało nam się wykonać 150. metrowy łańcuch z plastikowych butelek, ozdobionych farbami. Pojawił się także Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty - niespodzianki. Był przygotowany poczęstunek, Pan Krzysztof Koniarek przygrywał nam kolędy. Atmosfera była bardzo miła i radosna.

Wszystkich, którzy jeszcze nie odwiedzili sklepu "Arka" serdecznie zapraszamy!

tekst: Przemo

Więcej zdjęć jak zawsze w naszej galerii.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261