Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Kulig :-)

18 stycznia 2013 roku wzięliśmy udział w kuligu, który zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży.

Na kuligu było fajnie. Jechaliśmy w lesie na sankach za traktorem i co kawałek się wywracaliśmy i było śmiesznie. Takich wypadów powinno być więcej. Muszę jeszcze dodać, że było ognisko i  pieczenie pysznych kiełbasek.

Marta Burzyńska

Kto nie skorzystał z takiej szansy może nam tylko pozazdrościć aktywnie spędzonego popołudnia. Za tak udaną integrację serdecznie dziękujemy organizatorowi -MOSiR Chodzież i życzymy więcej takich pomysłów.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261