Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Szkolenie "Samodzielni w ekonomii społecznej"

Czternastu uczestników naszego Warsztatu wzięło udział  w projekcie „Samodzielni w ekonomii społecznej”, którego realizatorem była Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi, a partnerem Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Projekt ten współfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Od 14 do 18 stycznia byłam na szkoleniu w Chwalimiu koło Okonka, było fajnie. Mieliśmy tam wykłady na temat  pracy: jak założyć  swoją firmę, jak oszczędzać pieniądze i jak radzić sobie ze stresem, który często przeszkadza nam w codziennym życiu. Oglądaliśmy film o zawodzie pilota. W wolnej chwili grałam w warcaby, bierki, karty, w chińczyka i wyszywałam obrazek. Zajęcia prowadziła Pani Asia i Pan Tomek z Poznania. Jestem zadowolona z wyjazdu, bardzo mi się podobało.

Agnieszka Troszczyńska

Wszystkich zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej zapraszamy na stronę internetową Centrum Ekonomii Społecznej Osób Niepełnosprawnych:

www.ceson.pl

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261