Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Magiczny" Dzień Rodzica

W piątek, 5 kwietnia, odbył się w naszym Warsztacie Dzień Rodzica. W pierwszej części spotkania były omawiane szczegóły wycieczki nad morze w miesiącu maju.

W drugiej części uczestnicy zaprosili Rodziców do części artystycznej – występu Pana iluzjonisty. Występ ten w dużej części sfinansował nasz Samorząd.  Program wszystkim się podobał. Pan iluzjonista pokazał wiele sztuczek i był nagradzany wielkimi brawami. Występ był zabawny i pełen magii.

Tekst: Przemek Kaniewski

Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii, jak również do odwiedzenia naszego profilu na Fecebooku.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261