Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Przygody Freda" - spotkanie autorskie Pauliny Kowalskiej

W Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży, 18 kwietnia o godzinie 17:00, odbyło się spotkanie autorskie naszej uczestniczki Pauliny Kowalskiej.

Zostały przedstawione opowiadania Pauliny pt.: "Przygody Freda", wydane w formie książeczki i audiobooka, które można było zakupić. Dwa opowiadania przeczytali: Pani Krystyna Rzepa - Białczyk, członek naszej Fundacji, oraz Pan Starosta Julian Hermaszczuk - serdecznie dziękujemy!

Publiczność dopisała, sala czytelni okazała się za mała, aby pomieścić wszystkich zainteresowanych twórczością Pauliny.

Przy okazji spotkania odbyła się  wystawa prac ceramicznych naszych uczestników: Adama Roguskiego i Huberta Skrzypczaka. Pracownia gospodarstwa domowego przygotowała pyszne rogaliki, był również szampan, kawa i herbata.

Po części oficjalnej dużą grupą udaliśmy się na dalsze świętowanie sukcesu Pauliny do pubu "Dziupla".

Więcej zdjeć możecie obejrzeć w naszej GALERII.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261