Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Plenerowa biblioteka

14 maja nad jeziorem Miejskim odbyła się „Plenerowa biblioteka”. Organizatorem tego spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna w Chodzieży. Na początku była prezentacja baśni z elementami dźwiękowymi. Na małej scenie odbyły się występy dzieci z chodzieskich przedszkoli, które przedstawiły wiersz, śpiewały piosenki i tańczyły. Program artystyczny bardzo mi się podobał. Na placu nad jeziorem zgromadziło się dużo zainteresowanych osób. Byli obecni także Pan burmistrz Jacek Gursz, Pan starosta Julian Hermaszczuk i Pan wicestarosta Mirosław Juraszek. Były także nasze lokalne media. Impreza odbyła się w miłej i radosnej atmosferze.

Tekst: Przemysław Kaniewski

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261