Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ceramiczne obrazy i dźwięki w ChDK

18 czerwca w Chodzieskim Domu Kultury odbyła się impreza pt.:  „Ceramiczne obrazy i dźwięki”. Organizatorem było  Stowarzyszenie Na Górze i nasz Warsztat Terapii  Zajęciowej. Najpierw odbyło się widowisko teatralne pt.: „Miasteczko Rz”, a następnie odbyła się wystawa obrazków ceramicznych  Piotra Sobkowskiego.  Przedstawienie zgromadziło wielu zainteresowanych. Moje wrażenia są bardzo dobre i mam  miłe wspomnienia z tego spotkania. Na koniec  można było się spotkać w miłym gronie na małym poczęstunku i lampce szampana.

Tekst: Przemysław Kaniewski

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261