Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Jubileusz 20-lecia istnienia naszego Warsztatu

19 września 2013 rok - Chodzieski Dom Kultury

Jubileusz 20 - lecia istnienia naszego Warsztatu

 

Dnia 19 września o godzinie 16:00 w Chodzieskim Domu Kultury odbył się jubileusz 20-lecia  istnienia naszego Warsztatu. Imprezę rozpoczęli prowadzący Krzysztof Tews i Jolanta Kowal. Następnie została poproszona o zabranie głosu Pani Kierownik Małgorzata Staszewska oraz Pani Prezes Wanda Ślesińska. Mieliśmy dużo zaproszonych gości, w śród nich byli: Pan Starosta oraz Państwo Kubaccy a także nasi przyjaciele i rodzice. Został wyświetlony film związany z naszym Warsztatem a po filmie były przeczytane podziękowania dla wszystkich sponsorów i przyjaciół przez Paulinę Oparę i Huberta Skrzypczaka. Następnie goście składali życzenia i gratulacje, wręczali kwiaty oraz prezenty. Wystąpiła też Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Tarnowa Podgórnego. Później Pani Kierownik zaprosił wszystkich do drugiej sali na tort urodzinowy oraz na toast lampką szampana.

Tekst: Joanna Kienic

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261