Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wyprawa na Gontyniec i nad jezioro Karczewnik

Piękna aura zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, dlatego też 23 października 2013r. wyruszyliśmy w trasę zdobywając Gontyniec. Podczas wędrówki obserwowaliśmy przyrodę, mieniącą się w jesiennych barwach, nauczyliśmy się poruszać szlakami turystycznymi
( szliśmy szlakiem czerwonym ) no i oczywiście doskonaliliśmy kondycję fizyczną.

Były też przygody - przejście przez strumyk wody czy wejście na wieżę obserwacyjną okazały się nie lada wyzwaniem, wszyscy jednak spisali się na medal!

W drodze powrotnej dotarliśmy także na plażę nad Jeziorem Karczewnik. Oczywiście był też czas na odpoczynek, posiłek i wygrzewanie się na słońcu. Wyprawę zaliczamy do tych bardzo udanych i już planujemy kolejną!


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261