Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Mój biegun"

19 listopada 2013 roku byliśmy w kinie "Noteć", w Chodzieskim Domu Kultury, na filmie pt.: „Mój biegun”.

 

Ten film był bardzo ciekawy. Opowiadał o szczęśliwej rodzinie, która była na plaży i się bawiła i jeden chłopiec się kąpał i utonął. Później drugi chłopiec stał się niepełnosprawny bo była burza i go poraził prąd i stracił nogę i rękę. Podobał mi się ten film bo grał  aktor Maciej Musiał. Zachęcam wszystkich to obejrzenia tego filmu. Warto zobaczyć jak walczyć z niepełnosprawnością i z chorobą.

Tekst:Agnieszka Troszczyńska

Film „ Mój biegun” opowiada historię rodziny, którą dotknęła tragedia. Najpierw w wypadku zginął syn, a później drugi syn został porażony prądem. W wyniku zakażenia chłopak stracił rękę i nogę. Film opowiada także o obwinianiu się, o problemach rodzinnych. Ojciec, który razem z matką przeżywał prawdziwą tragedię, stał się bardzo stanowczy i kazał synowi walczyć. Syn jednak poddał się i nie chciał chodzić do szkoły. Podobała mi się gra aktorska Macieja Musiała. Film bardzo mi się podobał i warto go obejrzeć. Chciałabym go zobaczę jeszcze raz!

Tekst: Weronika Walczak

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261