Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Otwarcie wystawy bożonarodzeniowej

7  grudnia 2013 roku, w sobotę, spotkaliśmy się tradycyjnie  jak  co roku w sklepie “Arka” Pana Arkadiusza Zimnego, aby otworzyć wystawę naszych bożonarodzeniowych prac. W tym roku, po raz pierwszy, była to także wspólna wieczerza wigilijna z karpiem, pierogami i barszczem. Podczas spotkania wystąpił chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Chodzieży oraz zespół “Chłop z Babą” ze Śląska. Każdy chętny mógł także  ozdobić świąteczne anioły. Wystawę otworzył nasz uczestnik Marcin Miklejewski, a kilka słów powiedziała nasza pani kierownik Małgorzata Staszewska.

Zapraszamy do kupowania naszych prac w sklepie "Arka" w Chodzieży, ulica Reymonta.


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261