Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Nasza Wigilia

Dnia 12 grudnia o godzinie 10:30 w naszym  Warsztacie odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Znowu mogliśmy się poczuć jak duża wspólna rodzina. Byli również zaproszeni goście a wśród nich Pan Starosta i Burmistrz Chodzieży. Spotkanie rozpoczęliśmy kolędą, następnie powiedziała kilka słów Pani Prezes Wanda Ślesińska. Potem był czas na złożenie sobie życzeń i przełamanie się opłatkiem. Później  spożywaliśmy potrawy wigilijne a także zostaliśmy obdarowani bożonarodzeniowymi prezentami.

Tekst: Asia Kienic

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261