Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Spotkanie integracyjne z przedszkolakami

30 stycznia 2014 roku troje uczestników naszego Warsztatu: Agnieszka, Paulina i Marcin, z instruktorami Danką i Sebastianem, odwiedzili przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży.Ekipa z WTZ przygotowała zajęcia z prehistorii z ukochanymi przez dzieci dinozaurami.

Marcin pokazał dinozaury ulepione przez siebie z gliny, a każdy uczestnik zajęć mógł na chwilę poczuć się jak archeolog i odkrywać skamienieliny ( kawałek szkieletu dinozaura lub muszlę ).
Stworzony został również wielki drapieżnik z pokolorowanych wspólnie części obrazka.  Pokaz zdjęć z wykopalisk oraz krótka historyjka o przygodach Myszki Miki z dinozaurem były dopełnieniem bardzo udanego spotkania. Wszyscy bawili się świetnie.

Pozostałe zdjęcia do obejrzenia w galerii.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261