Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Podsumowanie konkursu plastycznego

31 stycznia 2014 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży, odbyło się podsumowanie II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moje anioły". Wręczone zostały dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników  zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej, wyróżnionych i nagrodzonych.

W konkursie wzięło udział ponad 800 prac z całej Polski, tym bardziej cieszymy się z sukcesów naszych uczestników.


Przypominamy, że wyróżnienie otrzymał Adam Roguski,  a do wystawy pokonkursowej zostały zakwalifikowane prace: Jacka Furlatowskiego, Katarzyny Skrzypczak, Krzysztofa Tewsa, Joanny Kienic, Agnieszki Troszczyńskiej, Weroniki Walczak, Pauliny Opary, Wojciecha Połczyńskiego, Michaliny Wachowskiej, Magdaleny Kaczmarek i Jolanty Kowal.

Gratulujemy także  opiekunom: Eleonorze Goral, Agnieszce Mazur, Danucie Drzewieckiej - Piechowiak i Elżbiecie Smocikowskiej.

Pozostałe zdjęcia w galerii.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261