Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa karnawałowa 2014

Dnia 9 lutego 2014 roku, o godzinie 14:00, w niedzielę, w Restauracji Komfort w Margoninie, rozpoczęła się nasza tradycyjna zabawa karnawałowa.

Imprezę  otworzyli nasi uczestnicy: Jola, Paulina i Krzysztof. Następnie zabrała głos nasza Pani Kierownik Małgorzata Staszewska. Zostały złożone podziękowania na ręce  Państwa Głąbiak,  Pana  Jana Kubackiego a także  Pana Marka Górzyńskiego. Wśród zaproszonych gości był też Przewodniczący Rady Powiatu Pan Wojciech Burzyński, któremu  przekazaliśmy nasze prace na Charytatywny Bal Starosty. W tym roku na balu odbędzie się licytacja na rzecz Stowarzyszenia Bioderko.

W tym roku na zabawie bawiliśmy się wspólnie z uczestnikami i kadrą Warsztatu Terapii Zajęciowej z Ujścia.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Zabawa karnawałowa jak zawsze bardzo mi się podobała, można było się wyszaleć raz w roku. Zawsze na to czekam, a przy okazji spotkałam się z moją przyjaciółką z Ujścia Agnieszką Pawełczak. Pod koniec imprezy czuło się jakiś niedosyt i mało szaleństwa.

Tekst: Joanna Kienic

Podczas zabawy zostały wybrane Damy Balu, Kawalerowie Balu i oczywiście Król i Królowa Balu.

Jak zawsze był także piękny tort, który pokroili i podzielili wśród uczestników zabawy Król i Królowa.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261