Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

OTWARCIE WYSTAWY "CODZIENNE ANIOŁY"

  Dnia 16.11.2006. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się otwarcie wystawy "Codzienne anioły". Wystawę zainocjowali przede wszystkim: Jola, Agnieszka i Przemek. Wernisaż otworzyli: Danka, Jola, Przemek i Genia. Był poczęstunek i lampka wytrawnego wina. Całość zarejestrowała telewizjia kablowa. Na wystawę przyszło dużo gości. Wszyscy z zainteresowaniem podziwiali nasze prace. Wystawa będzię czynna do 26 listopada. Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych prac wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili. ( tekst: Eugenia Świerczak )WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261