Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Otwarcie wystawy plastycznej "Chodzież - moje miasto"

 


Włączając się w obchody 580 – lecia nadania praw miejskich naszemu miastu, wspólnie z Niepublicznym Przedszkolem nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży, oraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Chodzieży, realizowaliśmy projekt pt. „Chodzież – moje miasto”.

Efektem tej współpracy jest wystawa plastyczna, którą już od dzisiaj można oglądać w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży.

 

Podczas uroczystego otwarcia, 1 kwietnia o godzinie 10:30, mieliśmy przyjemność powitać zaproszonych gości, wśród nich: pana starostę Mirosława Juraszka, pana burmistrza Piotra Witkowskiego, panią dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Dorotę Grewling oraz pana prezesa zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej Henryka Zydorczaka.

Wszystkie wspólne działania zostały przedstawione w prezentacji multimedialnej, do której komentarz czytała uczestniczka Warsztatu Joanna Kienic. Dzieci przedstawiły wiersz i piosenkę o Chodzieży oraz prace plastyczne związane z Chodzieżą z przeszłości, teraźniejszości i widzianej w przyszłości.

Przemówienia i podziękowania wygłosiły: pani kierownik Warsztatu Małgorzata Staszewska oraz pani dyrektor Przedszkola Aleksandra Żerko. Klika ciepłych słów powiedział także pan burmistrz Piotr Witkowski.

Głównym punktem była jednak makieta chodzieskiego Rynku, wykonana wspólnie przez przedszkolaków i uczestników naszego Warsztatu. Wyjątkowo dziś, 1 kwietnia, można było znaleźć na niej znane postaci z Polski i ze świata.

Wystawę można oglądać do 18 kwietnia 2014 roku, serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261