Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM


Samorząd Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chodzieży wpadł na pomysł aby zorganizować w Liceum Ogónokształcącym im. L. Kruczkowskiego w Chodzieży w klubie "Hades" andrzejkową dyskotekę. Klasa Id, wraz z wychowawczynią, pomogła nam w przygotowaniu dekoracji sali oraz w nagłośnieniu i muzyce. Dyskoteka była udana, wszyscy uczestnicy i zaproszeni goście a także uczniowie z klasy Id mieli szampańskie humory i bawili się super. Poczęstunek przygotował nasz Warsztat wraz z Samorządem Warsztatowym. ( tekst. E. Świerczak )

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261