Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

7 maja 2014 roku wzięliśmy  udział  w  obchodach Dnia Godności  Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną , który zorganizował  Ośrodek Dziennej  Aktywności  dla Dzieci  Niepełnosprawnych  w Chodzieży. O  godzinie 12: 00 odbyła się uroczysta msza święta. Po mszy zostaliśmy  zaproszeni na poczęstunek: kiełbasę z grilla, lody, kawę i placek.  Było fajnie i pogoda też dopisała, było ciepło, tylko  podczas mszy świętej zaczęło padać. Bardzo mi się podobało i było fajnie, że mogliśmy tam pójść. Wszyscy byli zadowoleni z  imprezy.

Tekst: Paulina Opara

Więcej zdjęć w GALERII

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261