Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Piknik w Zbyszewicach

Piknik Integracyjny w Zbyszewicach odbył się 1 czerwca 2014 roku w godzinach od 12:00 do 18:00. Na pikniku było dużo ludzi. Była policja, straż pożarna, bryczki i motorówki. Też  były różne konkurencję: rzucanie woreczkami do celu, przeciąganie liny, przybijanie balonów i odpowiadane na zagadki. Oczywiście były też nagrody. Potem śpiewał Antoś Szprycha i Justyna. Były też bony na kiełbasę i lody, zupy pomidorowa i grochówka oraz bigos. Mojej mamie się bardzo podobało i było super.

Tekst: Paulina Opara

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261