Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Sportowa rywalizacja

13 czerwca 2014 roku uczestniczyliśmy w już IV Powiatowej Paraspartakiadzie, której organizatorem było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chodzieży.

Więcej zdjęć w naszej galerii

13 czerwca 2014 roku odbyły się zawody sportowe na hali w Chodzieży. Nasz Warsztat wziął także w nich udział a były różne konkurencje: rzut lotkami do tarczy, rzut woreczkiem do celu,  rzut piłką lekarską, rzuy do do kosza,  biegi na 50 metrów i skok w dal. Kilka osób zdobyło medale: Weronika Walczak, Kasia Skrzypczak, Adam Roguski, Wojtek Połczyński , Przemek Kaniewski, Hubert Księżniakiewicz, Marcin Millejewski, Jola Kowal, Małgorzata Wendland i Aleksandra Grośty.

Bardzo mi się podobało i było fajnie, szkoda tylko, że nie zdobyłam żadnego miejsca na podium. Mimo to fajnie było wziąć udział w zawodach.

Tekst: Paulina Opara

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261