Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wizyta w Centrum Edukacji Zawodowej

28 października 2014 roku uczestnicy z pracowni rękodzielniczej i ogrodniczo - plastycznej byli zobaczyć, jak młodzież uczy się rożnych zawodów.

"Byliśmy w Centrum Edukacji Zawodowej. Przeszliśmy przez różne pracownie. Najpierw byliśmy w kuchni, potem w pracowni krawieckiej, elektrycznej, mechaniki samochodowej i fryzjerskiej. Mi najbardziej podobało się w pracowni fryzjerskiej, bo chciałabym być fryzjerką. Fajnie było też w kuchni, bo jedliśmy smaczną zupę czosnkową" - Katarzyna Skrzypczak.

 


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261