Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Promujemy Chodzież!

 

Kontynuując nasz aktywny udział w obchodach 580 - lecia Miasta Chodzież zapraszamy do kupowania oryginalnych i promujących nasze miasto podkładek pod napoje.


Bardzo byśmy się ucieszyli, gdyby znalazły się w Waszych domach i w chodzieskich restauracjach i pubach.
Jeszcze bardziej bylibyśmy szczęśliwi, gdyby nasze podkładki ( dzięki zaangażowaniu Władz ) mogły być upominkiem dla odwiedzających Chodzież gości.

 

Wspólnie promujmy Chodzież 

Podkładki zostały wykonane w pracowni stolarskiej i można je kupić w naszym Warsztacie w cenie 2,00 zł / 1 szt.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261