Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dzień ważnych decyzji

 

10 lutego 2015 roku odbyły się wybory do Samorządu WTZ.Każdy uczestnik mógł oddać głosy na dwóch spośród dwunastu kandydatów. Na każdej urnie wyborczej znajdowało się zdjęcie, imię i nazwisko kandydata, a nad poprawnością głosowania czuwała komisja w składzie: Danuta Drzewiecka-Piechowiak, Marzena Szykowna i Elżbieta Smocikowska.

 

 

Wyniki:

W głosowaniu wzięło udział 31 uczestników.

Przewodniczącą została Michalina Wachowska, sekretarzem Paulina Opara a skarbnikiem Jolanta Kowal. Członkami zostali: Weronika Walczak i Marcin Miklejewski.
Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy udanej, pełnej ciekawych pomysłów kadencji.


 

A oto i oni :)
WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261