Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Karnawałowe szaleństwa

15 lutego 2015 roku bawiliśmy się w Margoninie w Restauracji Hania wspólnie z uczestnikami i kadrą WTZ z Ujścia.

"Wszystkie dziewczyny obtańcowałem, było sympatycznie. Tańczyłem też z panią kierownik z Ujścia, byłem największym szołmenem. Bardzo lubię pana Marka - podoba mi się muzyka, którą gra. Na parkiecie odpaliłem energię, bardzo dużo energii! Prowadziłem w tańcu węża z sympatyczną panią Krysią z naszej Fundacji. Fajne były dziewczyny z Ujścia! Planuję, żeby w przyszłym roku zabawa była dłużej" - Adam Roguski.

Więcej zdjęć w GALERII

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261