Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

To już trzeci raz!

5 marca 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży odbyło się podsumowanie III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje Anioły”. Na konkurs wpłynęły 2063 prace, a oceniała je komisja w składzie: prof . Andrzej Marian Bartczak – wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Beata Maria Orlikowska - artysta plastyk z Koszalina i Zofia Braciszewska dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Chodzieży.

Uczestnicy z naszego Warsztatu już po raz trzeci wzięli udział w konkursie. Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymali: Łukasz Jancon, Kamelia Kramkowska, Joanna Kienic, Paulina Opara, Szymon Płonka, Jolanta Kowal, Wiesława Paprzycka, Przemysław Kaniewski i Piotr Sobkowski.

 

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy! Wyrazy uznania należą się także opiekunom: Agnieszce Mazur, Marzenie Szykownej i Danucie Drzewieckiej- Piechowiak.


 


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261