Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wyjazd do ZAZU

 

5 maja 2015r. grupa uczestników z naszego Warsztatu pojechała do Piły do Zakładu Aktywności Zawodowej.


"Pracują tam osoby niepełnosprawne. Znajdują się tam rożne działy. W dziale krawieckim wykonuje się torby ekologiczne, torby z banerami ( haftem maszynowym ). Dział porządkowy głównie zajmuje się pielęgnacją zieleni i usługami leśnymi. Z kolei w dziale opakowań i montażu wykonuje się takie prace jak: elektromontaż, oklejanie książek czy konfekcjonowanie. Jest także studio kosmetyczne, rehabilitacja i stołówka. ZAZ bardzo mi się podobał, fajnie było pojechać i zobaczyć jak osoby niepełnosprawne pracują" - tekst Paulina Opara.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261