Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Dzień Godności

 

7 maja 2015 roku uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Ośrodku Dziennej Aktywności w Chodzieży.

"Było dużo ludzi, śpiewaliśmy piosenki, ksiądz ładnie odprawił mszę świętą. Była dobra kiełbaska i placki, a potem były zabawy" - Hubert Księżniakiewicz.

 

"Najpierw była msza święta, a potem poszliśmy po kiełbaski i jedliśmy. Bawiliśmy się przy muzyce i tańczyliśmy, było cudownie i szczęśliwi pojechaliśmy do domu" - Hubert Skrzypczak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261