Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej "Ceramiczne dzbany, misy i donice", która odbyła się 21 maja 2015 roku, uważamy za bardzo udaną!
Kto nie był niech żałuje, a wszystkim którzy spędzili ten popołudniowy czas z nami serdecznie dziękujemy.


"Przyjechałam na popołudniową wystawę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży. Była to wystawa prac z pracowni ceramicznej i zdjęć zrobionych przeze mnie. Bardzo mi się podobał występ muzyczny i wystawa. Potem była biba i szampan, a po wystawie dalsza impreza w pubie „Dziupla”, gdzie było bardzo dobre jedzenie. Czasem fajnie jest gdzieś wyjść i się zabawić" -Michalina Wachowska.


"Bardzo podobał mi się koncert Moniki I Łukasza. Super był filmik i prace wykonane przez koleżanki i kolegów z pracowni ceramicznej. Przyszło dużo gości. Jestem bardzo zadowolona z wystawy, a w pubie było dobre jedzonko" - Katarzyna Skrzypczak.

Wystawę można jeszcze oglądać w Bibliotece, można również kupować wyeksponowane prace, serdecznie zapraszamy!

Filmik prezentowany na wystawie, opowiadający o tym, jak powstają prace ceramiczne.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261