Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dnia 13-stego lutego 2007roku odbyła się w Reustauracji Komfort w Margoninie, u Państwa Ewy i Jana Kubackich, warsztatowa zabawa karnawałowa. Trwała ona od 14:00 do 20:00. Na zabawie Pan Marek grał na organach i śpiewał, a do niego dołączyli  DJ  Łukasz, DJ Czareki i DJ Ola. Zabawę otworzyła pani Kierownik Katarzyna Ścigała. Jedliśmy  pyszny tort, który wszystkim bardzo smakował. Na imprezie bardzo mi się podobało,  tylko szkoda, że tak mało ludzi przybyło i że tak szybko tańczenie się skończyło. ( tekst:W. Paprzycka )

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261